Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė 2020 prasideda!

Šiandien pirmieji estafetę pradeda Šv. Jokūbo keliu į Krekenavą keliausiantys Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos piligrimai.
Šiais metais estafetė yra skirta Šv. Jokūbo keliui, Camino de Santiago, bei Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo 30-mečiui.
Žygio globėja jau penktus metus iš eilės Kovo 11-sios Akto signatarė dr. Laima Andrikienė.
Birželio 11 d. į estafetę jungiasi, kaip visada, gausiausias Alytaus miesto mokyklų piligrimų būrys. Net 80 mokinių ir mokytojų eis tarptautinio Šv.Jokūbo Kauno piligrimų kelio maršrutu Alytus - Miroslavas ir 17 val. dalyvaus Šv. mišiose Miroslavo bažnyčioje.
Taip pat birželio 11 d. tarptautinio Šv. Jokūbo Šiaulių piligrimų kelio maršrutu Skardupiai - Kalvarija eis Kalvarijos gimnazijos piligrimai, o Kauno rajono U. Karvelis gimnazijos mokiniai vadovaujami mokytojos Renatos Markevičienės keliaus maršrutu nuo Kauno per Veiverius, Marijampolę, Skardupius iki Punios piliakalnio ir Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios.
Apie tai, kad dalyvauja šių metų vykstančioje estafetėje ir piligrimų žygiuose, tapdami Šv. Jokūbo kelio ambasadoriais, jau pranešė Šilutės, Alytaus, Telšių, Trakų, Molėtų, Elektrėnų, Joniškio, Šiaulių, Vilniaus, Kauno rajonų savivaldybių gimnazistai ir mokytojai, jaunieji šauliai, į estafetę jungiasi ir vyresnieji piligrimai, atstovaujantys įvairias organizacijas, klubus, draugijas. Vieni į piligrimų kelią leisis dviračiais, kiti – pėsčiomis. Visi yra laukiami.
Buen camino!